O Nas

Jesteśmy lokalną firmą, która działa na terenie Wolsztyna oraz jego okolic. Warzywniak na kołach jest odpowiedzią na nasze codzienne problemy. Świat zmienia się w niesamowitym tempie, podobnie jak nasze przyzwyczajenia.
Często wolimy zamówić produkt przez Internet niż pójść do sklepu. W 2020 roku przekonaliśmy się o tym niejednokrotnie – zdarzały się sytuacje, w których nawet nie mogliśmy wykonać tej czynności. Często też nie mamy czasu na zakupy, nie zadowala nas jakość produktów oraz ich cena.
 
Rozwiązaniem tych problemów jest Warzywniak na kołach. Warzywa, owoce, przyprawy, zioła, miody i wiele innych produktów dostępnych od ręki, dostarczanych w wybrane przez Ciebie miejsce!
 
Produkty pochodzą z miejscowych gospodarstw rolnych lub producentów. Zmniejsza się łańcuch dystrybucji produktów, tym samym cena staje się atrakcyjniejsza, a świeżość warzyw, owoców i innych artykułów w naszej ofercie wydłuża!
 
Higienę stawiamy na pierwszym miejscu. Opcja płatności przez Internet podczas składania zamówienia jest w ostatnim czasie szczególnie ważna. Ograniczmy teraz spotkania, zdążymy się jeszcze poznać!

Nasze produkty

Wysoka jakość

Lokalna firma

Jesteśmy lokalną firmą, która działa na ternie Wolsztyna oraz jego okolic.

Lokalne produkty

Produkty pochodzą z miejscowych gospodarstw rolnych lub producentów.

Płatności online

Za swoje zakupy zapłacisz szybko całkowicie przez internet!

1

Dostawa do domu

Warzywa, owoce, przyprawy, zioła, miody i wiele innych produktów dostępnych od ręki, dostarczanych w wybrane przez Ciebie miejsce!

Hignena

Higienę stawiamy na pierwszym miejscu. Ograniczmy teraz spotkania, zdążymy się jeszcze poznać!

Gastronoma / Hurt

Potrzebujesz większej ilości produktów? Zaopatrujemy również restaurację, sklepy oraz eventy.